Úvodní strana » Indoor cycling

Indoor cycling

Na rezervace volejte 739 203 567

Co je Indoor Cycling?

Udržení kondice zábavnou formou! Indoor cycling je dokonalý spalovač tuku a posilovač svalů, sice se nehnete z místa, ale hodinu budete šlapat do pedálu s intenzitou, jakou při běžné cyklistice nevyvinete. IC patří mezi nejmodernější skupinové aerobní cvičení, probíhá na stacionárních kolech pod vedením lektora. Zátěž si nastaví každý individuálně, k udávání tempa slouží hudba.

  1. kapacita 20 kol
  2. spinální kola značky Grúnsport
  3. klimatizace
  4. ozvučeno výkonnou aparaturou
  5. světelné efekty

Rozpis lekcí platný k 1. 01. 2019

Časový rozvrh Čas Trenér
Pondělí 18.30 Mirek
Úterý 17.30 Lidka
Středa 18.30 Mirek
Čtvrtek 19.00 Lidka

Pro koho je vhodný?

Pro všechny! Není závislý na úrovni kondice ani na věkové kategorii. Můžete si korigovat zátěž a nastavit si ji individuálně dle Vašich potřeb nebo měřiče tepové frekvence. IC se můžete věnovat rekreačně, ale slouží také jako trénink pro sportovce. Optimální je cvičit 2× až 3× týdně.

Co vzít s sebou?

Ručník, láhev s vodou na doplnění tekutin. Na sebe pak krátké přiléhavé kalhoty a krátký top nebo tričko. Na nohy pevnou obuv. Vezmete-li si na hlavu šátek nebo čelenku, alespoň Vám pot nepoteče do očí. Chcete-li být naprosto dokonalým cyklistou, tak také cyklistické rukavice. Ruce Vám nebudou klouzat po řídítkách a také se můžete lépe zapřít. Bez čeho se ale určitě neobejdete je dobrá nálada, odhodlání na sobě pracovat a chuť vyzkoušet něco nového! Těšíme se na shledanou!

Palác Daun

Masarykovo náměstí 23
669 02 Znojmo

+420 739 203 567

petra.pp@seznam.cz