Úvodní strana » Fitness

Fitness

Otevírací doba: PO - NE 7.30 - 21.00

  • Celková plocha fitness je 200 m²
  • Fitness je ozvučeno výkonnou aparaturou
  • Posilovací stroje značky GRÜNSPORT
  • Aerobní stroje značky SAPILO - 3 rotopedy, KETLLER - 2 crossové trenažéry, TECHNOGYM - běžecký pás, GRÜNSPORT - veslovací trenažér
  • Osobní trenér
  • Bar se sportovní výživou
  • Dětský koutek
  • BODYSTAT - přesná analýza složení těla - prováděná počítačem umožňující vytvoření tréninkového a stravovacího programu na míru

Kontakt Fitness

Web: Najdete nás na Facebooku
Email: pospichalova@palacdaun.cz
Tel: +420 739 203 567, +420 603 805 524

Ceník fitness 

Jednorázový vstup 70,-
Měsíční permanentka 700,-
Zlatá měsíční permanentka* 600,-
Čtvrtletní permanentka 1790,-
Půlroční permanentka 3500,-
Roční permanentka 6800,-
Desetivstupová permanentka 630,-
Víkendová desetivstupová permanentka 560,-
ZVÝHODNĚNÁ MĚSÍČNÍ PERMANENTKA PRO STUDENTY 580,

Pro zákazníky, kteří si již 12x zakoupili měsíční permanentku - Sleva 10% na solárium při zakoupení jakékoli permanentky.  

Trenéři:

 

Miroslav Kupec - tel. 603 978 767
-fitness trenér, Indoor Cyclingu a kruhových tréninků

Mgr. Ludmila Kurdíková - tel. 602 547 156
-fitness trenér, Spinningu a Indoor Cyclingu

Renata Grošková Dis. - tel. 739 644 574
- diplomovaný výživový specialista

Jsem absolventkou vyšší odborné školy zdravotnické, obor diplomovaný nutriční terapeut. Po tříletém studiu výživy, biochemických procesů v lidském těle, jednotlivých onemocnění souvisejících s výživou a absolvování mnoha praxí na obezitologii, diabetologii a dalších nemocničních oddělení jsem získala dostatek znalostí v oblasti výživy. Formou poradenství tyto znalosti s radostí předávám dále svým klientům. Zaměřuji se především na zdravou stravu, redukci hmotnosti a sportovní výživu spolu s jednotlivými druhy suplementů. Dále pak nabízím poradenství ve výživě při jednotlivých onemocnění, které úzce s výživou souvisí, stravování těhotných a kojících žen.

Zdravá výživa je důležitou součástí kvalitního životního stylu. Díky správné stravě můžeme předejít mnoha civilizačním onemocněním, jako jsou především obezita, onemocnění srdce, cév a diabetes. Nehledě na to, že to jak se stravujeme se odráží na našem vzhledu i psychice.

V které oblasti mohu pomoci:
- Zdravá strava
- Redukce hmotnosti
- Sportovní výživa
- Suplementace ve sportovní výživě
- Diabetes mellitus
- Celiakie
- Jiná onemocnění úzce související s výživou
- Výživa v těhotenství a kojení
- Výživa dětí

Jak funguje mé poradenství?

Vstupní konzultace

Při vstupní konzultaci nejprve probereme osobní anamnézu Vaše stravovací zvyklosti. Poté pomocí tělesného analyzéru zjistíme složení těla (tuk, svalová hmota, voda, metabolický věk, bazalní metabolismus, viscerální tuk...) Dále pak zhodnotíme a upravíme Vaše chyby ve stravování

Individuální výživový plán

Mým dalším úkolem bude nastavit Vás na určité množství energetické potřeby a sestavit jídelníček. Pokud bude Vaším přáním týdenní jídelní lístek, splním jej. Osobně ale upřednostňuji rámcový jídelní lístek, který Vám pomůže přemýšlet nad jídlem. Budete moci si sami nakombinovat jednotlivé potraviny a lze jej používat mnoho let. Rámcový jídelní lístek bude sestaven individuálně do tří dnů od vstupní konzultace.

Kontrolní konzultace

Další konzultace by měla následovat nejpozději po čtyřech týdnech. Spočívá v přeměření složení těla, kdy zjistíme zda dochází k žádanému úbytku tuku a nedochází k úbytku svalové hmoty. Součástí této konzultace je prodiskutování stávajícího jídleního režimu a případné změny.

Kontakt:
web: www.renatagroskova.cz
email: renatagroskova@email.cz
tel. +420 739 644 574

Palác Daun

Masarykovo náměstí 23
669 02 Znojmo

+420 739 203 567

petra.pp@seznam.cz